Definicja Adult words co oznacza. Czym jest internetowe. Spis takich słów złożona jest z siedmiu.

Czy przydatne?

Definicja Words Adult

Co to jest ADULT WORDS to takie słowa, które są cenzurowane poprzez wyszukiwarki internetowe. Spis takich słów złożona jest z siedmiu, które uważane są poprzez FCC, za nieetyczne. Wyszukiwarki posiadają zwykle dwie bazy stron. Pierwsza z nich zawiera wszystkie materiały, które są nieodpowiednie dla dzieci, z kolei druga zawiera takie treści, które są nieodpowiednie dla ogółu społeczeństwa. Ponadto słowa te nazywane są także STOP WORDS, gdyż kiedy robot wykryje takie wyraz, powinien przerwać indeksację strony
Definicja Artworki:
Co to jest art – sztuka, work = robota) – slangowe ustalenie na przedstawiane niekiedy na łamach pism na przykład rysowane projekty grafiki, postaci, backgroundów i tym podobne z danej gry komputerowej adult words co to jest.
Definicja Architektura:
Co to jest opis ogólnej budowy i funkcjonowania sprzętu i oprogramowania adult words definicja.
Definicja AT:
Co to jest Advanced Technology – zaawansowana technologia) – jeden z modeli komputera IBM sprzedawany od 1984 roku, zaopatrzony w procesor 286. Por. ATX, microATX, flexATX, NLX, BTX. 2. – język poleceń adult words co znaczy.
Definicja Apla:
Co to jest powierzchnia pokryta jednolitą barwą o pełnym nasyceniu, na przykład czystą purpurą adult words słownik.
Definicja AAM:
Co to jest Automatic Acoustic Management) – funkcja dysków twardych umożliwiająca kierowanie poziomem hałasu. Daje sposobność wyciszenia dysku, lecz także osiągnięcia podwyższonej wydajności (przy powiększonym adult words znaczenie.

Czym jest Adult words znaczenie w Słownik Internet A .