Definicja ADSL2+ co oznacza. Czym jest Umożliwia transmisję danych z prędkością około 24 Mb/s, na.

Czy przydatne?

Definicja Adsl2

Co to jest ADSL2+ standard asymetrycznych łączy DSL, na przykład Neostrady. Umożliwia transmisję danych z prędkością około 24 Mb/s, na odległość nie większą niż 2 km
Definicja ATAPI:
Co to jest z angielskiego: ATA Packed Interface) – protokół utworzony w celu podłączania pamięci masowych innych niż dyski twarde (na przykład: CD-ROM, DVD-ROM, napędy dyskietek ZIP) do portów ATA adsl2+ co znaczy.
Definicja Apek:
Co to jest potoczne i zdrobniałe ustalenie na Access Point (AP adsl2+ krzyżówka.
Definicja AP, Access Point, Punkt Dostępowy Lub WLAN-AP:
Co to jest użytkowane w bezprzewodowych sieciach typu WLAN, wykorzystywane do powiększenia zasięgu transmisji danych i do łączenia bezprzewodowej struktury sieci WLAN z jej kablowym przykładem – Ethernetem adsl2+ co to jest.
Definicja Akronim:
Co to jest skrót, wykorzystywany do skracania regularnie stosowanych w slangu komputerowym zwrotów. (na przykład BTW z angielskiego: aby the way – a tak oprócz tego). By zobaczyć przykłady, wciśnij tutaj adsl2+ słownik.
Definicja APM:
Co to jest Advanced Power Management) – mechanizm oszczędzania energii, przygotowany poprzez spółki Intel i Microsoft dla komputerów przenośnych, coraz częściej użytkowany również w „przyjaznych dla środowiska” adsl2+ czym jest.

Czym jest ADSL2 znaczenie w Słownik Internet A .