Definicja ADSL co oznacza. Czym jest najwyższym stopniu dostępną siecią przesyłania informacji jest.

Czy przydatne?

Definicja Adsl

Co to jest ADSL (z angielskiego: Asymetrie Digital Subscriber Line) – w najwyższym stopniu dostępną siecią przesyłania informacji jest sieć telefoniczna. W Stanach Zjednoczonych Ameryki i w krajach Europy Zach. na 100 mieszkańców przypada ok. 60 telefonów. W Polsce pod koniec 1994 parametr ten wynosił 13,1, lecz podlega szybkiemu wzrostowi. Intencja zbudowania infostrady na bazie dotychczasowej sieci telefonicznej jest rozwiązaniem najtańszym, lecz nastręcza szereg problemów technicznych. Przepływność kanałów telefonii konwencjonalnej jest niewielka. Chcąc ją zastosować dla szerokopasmowej komunikacji multimedialnej, należy użytkować mocną kompresję sygnałów i szczególne protokoły transmisyjne, pozwalające ograniczyć liczbę używanych linii (par przewodów telefonicznych). Do tego celu można zastosować mechanizm ADSL. Stosuje on multipleksowanie strumienia dystrybucyjnego i sterującego, które przesyłane są w formie cyfrowej tylko poprzez jedną parę przewodów telefonicznych. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniej techniki modulacji można uzyskać przepływność w kanale dystrybucyjnym w przedziale od 1,5 do 16 MB/s (dla porównania: konwencjonalne metody modulacji umożliwiały osiąganie raptem 20 kB/s przepływności). Zastosowanie kompresji MPEG-2 pozwala zmieścić w jednym kanale nawet pięć kanałów wizyjnych. Po stronie odbiorczej, do dekompresji sygnału i transmisji sygnałów sterujących w kanale zwrotnym, odbiornik telewizyjny zaopatrzony jest w przystawkę TV (set-top-box). Przepływność w kanale zwrotnym wynosi 16 kB/s. Spora asymetria szybkości transmisji w obu kierunkach znalazła odzwierciedlenie w nazwie techniki
Definicja Acrobat EBook Reader:
Co to jest bezpłatna przeglądarka eKsiążek zapisanych w formacie PDF (z angielskiego: adobe’s Portable Document Format) spółki Adobe (przedtem Glassbook Reader). Może służyć także jako przeglądarka WWW adsl co to jest.
Definicja Ascota:
Co to jest była spółka Niemieckiej Republiki Demokratycznej zajmująca się produkcją maszyn małej i średniej mechanizacji. Poprzednio spółka miała nazwę Astra adsl definicja.
Definicja Ada:
Co to jest programowania wysokiego poziomu, przygotowany w latach 1975-81 na zlecenie Departamentu Obrony USA. Poświęcony był do tworzenia sporych mechanizmów informatycznych, w szczególności takich, gdzie w adsl co znaczy.
Definicja AstalaVista:
Co to jest materiałów związanych z bezpieczeństwem sieci komputerowych (z angielskiego: „the search engine for security related websites”). Bardziej znana jako miejsce pozwalające odnaleźć pliki z najnowszymi adsl słownik.
Definicja Alfanumeryczny Lub Alfabetyczno-Numeryczny:
Co to jest termin użytkowany do ciągów znaków złożonych z liter i cyfr adsl znaczenie.

Czym jest ADSL znaczenie w Słownik Internet A .