Definicja Administrator lub Admin co oznacza. Czym jest odpowiedzialny za nadzór pracy komputera.

Czy przydatne?

Definicja Admin Lub Administrator

Co to jest ADMINISTRATOR LUB ADMIN użytkownik, i jego konto w systemie operacyjnym, który jest odpowiedzialny za nadzór pracy komputera albo sieci i za konfigurację i prawidłowe działanie oprogramowania i sprzętu. Administrator jako jednyny ma pełny dostęp do komputera (chyba iż udostępni wszystkie zasoby innemu użytkownikowi, który nie będzie jednak administratorem), może dodawać i usuwać użytkowników i ich konta, przypisuje im hasła i przydziela uprawnienia. W nie wszystkich systemach konto administratora nosi nazwę root. Przeważnie adres e-mail do administratora sieci zaczyna się od abuse@ albo admin@, bądź administrator@
Definicja Alfa:
Co to jest alpha) – popularne ustalenie odnoszące się do okresu testowania produktów programistycznych (gier i programów) przed oficjalnym wypuszczeniem ich na rynek. Produkty takie zawierają regularnie wiele administrator lub admin co to jest.
Definicja Alt.2600:
Co to jest ekipa dyskusyjna założona poprzez Emmanuela Goldsteina (redaktora 2600 Magazine), poświęcona dyskusjom na tematy poruszane w piśmie. Miejsce spotkań phreakerów z całego świata administrator lub admin definicja.
Definicja Anchor Text:
Co to jest między znacznikami i będący klikalnym tekstem przenoszącym internautę do innej lokalizacji. Dla przykładu: jeżeli do danego miejsca prowadzi link leksykon informatyczny, to właśnie „leksykon administrator lub admin co znaczy.
Definicja Apple:
Co to jest Historia: Spółka Apple została założona w 1976 poprzez S. Jobsa i S. Wozniaka, która pierwsze mikrokomputery „Apple” wyprodukowała w garażu, a w 1977 rozpoczęła produkcję mikrokomputerów „Apple II” administrator lub admin słownik.
Definicja AT:
Co to jest Advanced Technology – zaawansowana technologia) – jeden z modeli komputera IBM sprzedawany od 1984 roku, zaopatrzony w procesor 286. Por. ATX, microATX, flexATX, NLX, BTX. 2. – język poleceń administrator lub admin znaczenie.

Czym jest Administrator lub Admin znaczenie w Słownik Internet A .