Definicja AdKontekst co oznacza. Czym jest własne witryny internetowe jako powierzchnię reklamową.

Czy przydatne?

Definicja Adkontekst

Co to jest ADKONTEKST program partnerski dla webmasterów, chcących udostępnić własne witryny internetowe jako powierzchnię reklamową dla reklam kontekstowych w formie boksów sponsorowanych. Wszystkie boksy sponsorowane, należące do kampanii użytkowników mechanizmu interes.szukaj.wp.pl, są wyświetlane na stronach partnerów. Treść reklam dopasowywana jest do treści strony internetowej, na której umieszczono reklamy. Za każde kliknięcie internauty w boks webmaster otrzymuje prowizję będącą częścią stawki, jaką zapłacił użytkownik boksów WP za umieszczenie swojego boksu.
By przystąpić do programu, należy zarejestrować się w serwisie AdKontekst (http://adkontekst.wp.pl), wydrukować, podpisać i wysłać umowę współpracy, ustawić wygląd reklamy, wybrać pożądane kategorie reklam, opierając się na których będzie dopasowywana treść reklam, i wstawić wygenerowany kod reklamy na stronę.
Po uzbieraniu odpowiedniej stawki jest ona przekazywana partnerowi
Definicja ASR:
Co to jest z angielskiego: Automatic Speech Recognition – automatyczne rozpoznawanie głosu) – technologia używana w większości programów wykorzystywanych do rozpoznawania mowy adkontekst co to jest.
Definicja Analiza Heurystyczna Lub Heurystyka:
Co to jest odkrywać) – sposób wykrywania nieznanych wirusów opierając się na zachowania się współczesnych zagrożeń, a również hipotez ich rozwoju w przyszłości. Heurystyka bazuje na sprawdzaniu kodu w pliku adkontekst definicja.
Definicja Aktywne Głośniki:
Co to jest głośniki zaopatrzone we własny wzmacniacz, stosowane do odsłuchu sygnału z karty dźwiękowej. Głośniki tego typu zasilane są z sieci elektrycznej, a nie z wyjścia audio komputera adkontekst co znaczy.
Definicja Aglet:
Co to jest do apletu wprowadzone poprzez IBM. W przeciwieństwie od apletu, aglet w trakcie transmisji w sieci przenosi swój obecny stan wykonania, co daje wielkie możliwości, zwłaszcza w dziedzinie tworzenia adkontekst słownik.
Definicja Arkusz:
Co to jest oddzielne karty w arkuszach kalkulacyjnych. Dzielą się na komórki, które oznaczamy współrzędnymi w pionie i poziomie dzięki cyfr i liczb, na przykład B4 – komórka w drugiej kolumnie i czwartym adkontekst znaczenie.

Czym jest AdKontekst znaczenie w Słownik Internet A .