Definicja Ada co oznacza. Czym jest latach 1975-81 na zlecenie Departamentu Obrony USA. Poświęcony.

Czy przydatne?

Definicja Ada

Co to jest ADA 1. – język programowania wysokiego poziomu, przygotowany w latach 1975-81 na zlecenie Departamentu Obrony USA. Poświęcony był do tworzenia sporych mechanizmów informatycznych, w szczególności takich, gdzie w wielu procesach działających równocześnie są przetwarzane dane napływające z otoczenia w czasie pracy mechanizmu. Zastosowano w nim rozwiązania pozwalające na programowanie wielu połączonych procesorów albo komputerów (zadania realizowane asynchronicznie, z mechanizmami spotkania), tak zwany obsługę wyjątków, definiowanie arytmetyki i typów, niezależną kompilację modułów i innych. Nazwa języka pochodzi od imienia Augusty Ady Lovelace (1815-52), córki G. Byrona, która współpracowała z Charles Babbage‘em przy projektowaniu pierwszej programowalnej maszyny liczącej.
2. (z angielskiego: Action Data Automaticon) – skrót nazwy brytyjskiego, wojskowego mechanizmu informatycznego dla dowodzenia marynarką wojenną. Mechanizm ADA poświęcony jest do wykrywania i śledzenia celów powietrznych, nawodnych i podwodnych, do oceny stopnia zagrożenia i zarządzania środkami obrony. Prace nad systemem rozpoczęto w 1956 roku, a w 1964 zainstalowano go na lotnisku Eagle
Definicja Archie:
Co to jest baza danych, zawierająca wiadomości o publicznie dostępnych w sieci plikach (na powyżej 800 serwerach FTP, zawierających przynajmniej mln plików o objętości około 1 GB). Używając programu archie ada co znaczy.
Definicja ASCII:
Co to jest angielskiego: American Standard Code for Information Interchange) przygotowany poprzez amerykański instytut ANSI standard zapisu znaków dzięki 7-bitowego kodu przyporządkowującego liczby z zakresu 0 ada krzyżówka.
Definicja Anti-f8:
Co to jest zaprezentowana po raz pierwszy poprzez massh’a/CookieCrK. Zadziała tylko gdy kod będzie śledzony w SI dzięki F8, a więc po jednej dyrektyw: lea edi, @Movsw lea esi, @Jump1 mov ecx, 3 @Movsw: rep ada co to jest.
Definicja Ad Broker:
Co to jest osoba zajmująca się sprzedażą reklam dla stron internetowych. Osoba ma na celu zastosowanie miejsca reklamowego strony mu podlegającej albo należącej do sieci reklamowej ada słownik.
Definicja AFIPS:
Co to jest American Federation of Information Processing Societes) – skrót oznaczający amerykańskie stowarzyszenie zajmujące się problematyką przetwarzania danych. Poza kluczową działalnością publikacyjną AFIPS ada czym jest.

Czym jest Ada znaczenie w Słownik Internet A .