Definicja Ad-hoc lub IBSS co oznacza. Czym jest pracy sieci WLAN, gdzie dwie sieciowe karty.

Czy przydatne?

Definicja Ad-hoc lub IBSS

Co to jest AD-HOC LUB IBSS (z angielskiego: Independent Basic Service Set) – tryb pracy sieci WLAN, gdzie dwie sieciowe karty bezprzewodowe połączone są bezpośrednio ze sobą. Tryb ad-hoc jest przydatny, jeżeli chcemy połączyć ze sobą dwa komputery i przesłać drogą radiową jakieś dane. W „normalnym” trybie pracy sieci bezprzewodowej WLAN, zwanym infrastructure, karty bezprzewodowe łączą się z punktem dostępowym (access-pointem – w skrócie AP)
Definicja Alias:
Co to jest alias – skrót, zamiennik, nazwa zastępcza, pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e-mail, może zastępować długą albo trudną nazwę. Zamiast więc długiego adresu anna.kowalska@spółka ad-hoc lub ibss co znaczy.
Definicja ARAS:
Co to jest Anti-Reflection Anti-Static) – powłoka antyrefleksyjna monitora, skomponowana z wielowarstwowej struktury przezroczystych materiałów o własnościach dielektrycznych, która ma za zadanie zapobieganie ad-hoc lub ibss krzyżówka.
Definicja AppleShare:
Co to jest sieciowy mechanizm operacyjny do komputerów Macintosh, który umożliwia udostępnianie plików i drukarek w sieciach AppleTalk ad-hoc lub ibss co to jest.
Definicja Artefakty:
Co to jest kolorowe pola i linie) obrazu, które mogą być ubocznymi skutkami danego algorytmu albo zbyt silnej kompresji. Mogą wynikać również ze złej pracy karty graficznej, na przykład z przetaktowania bądź ad-hoc lub ibss słownik.
Definicja ADF:
Co to jest Automatic Document Feeder) – to jest automatyczny podajnik dokumentów, przeważnie użytkowany w skanerach biurowych. Pozwala na szybkie skanowanie wielu oryginałów jeden po drugim, bez ingerencji ad-hoc lub ibss czym jest.

Czym jest Ad-hoc lub IBSS znaczenie w Słownik Internet A .