Definicja Ad broker co oznacza. Czym jest internetowych. Osoba ma na celu zastosowanie miejsca.

Czy przydatne?

Definicja Broker Ad

Co to jest AD BROKER osoba zajmująca się sprzedażą reklam dla stron internetowych. Osoba ma na celu zastosowanie miejsca reklamowego strony mu podlegającej albo należącej do sieci reklamowej
Definicja AMR:
Co to jest Audio Modem Riser – rozszerzenie dźwiękowo-modemowe) – specyfikacja gniazda rozszerzeń przygotowana poprzez Intel, mająca na celu umieszczenie układów konwertujących sygnał analogowy na cyfrowy i ad broker co znaczy.
Definicja Ada:
Co to jest programowania wysokiego poziomu, przygotowany w latach 1975-81 na zlecenie Departamentu Obrony USA. Poświęcony był do tworzenia sporych mechanizmów informatycznych, w szczególności takich, gdzie w ad broker krzyżówka.
Definicja ATTRIB:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do zmiany atrybutów plików. Składnia polecenia wygląda tak ad broker co to jest.
Definicja Adam Osborne:
Co to jest Założyciel Osborne Computer – pierwszego producenta komputerów przenośnych ad broker słownik.
Definicja ATX:
Co to jest Advanced Technology eXtended – rozszerzona zaawansowana technologia) – powszechnie użytkowany standard konstrukcyjny płyt głównych i obudów komputera, będący następcą standardu AT. Wprowadzony i ad broker czym jest.

Czym jest Ad broker znaczenie w Słownik Internet A .