Definicja ActiveX co oznacza. Czym jest termin określający technologie spółki Microsoft.

Czy przydatne?

Definicja Activex

Co to jest ACTIVEX (z angielskiego: ACTIVE eXchange – czynna zamiana) – ogólny termin określający technologie spółki Microsoft rozszerzające możliwości języka HTML i pozwalające na projektantom tworzenie interakcyjnej zawartości dla sieci Web. To jest zbiór niezależnych od języka, uniwersalnych technologii, dzięki którym składniki oprogramowania napisane w różnych językach mogą pracować wspólnie w środowiskach sieciowych i umożliwiają współużytkowanie informacji poprzez różne aplikacje i dają dostęp do funkcji systemowych. Kluczowymi elementami technologii ActiveX są: COM (z angielskiego: Component Object Schemat) i DCOM (z angielskiego: Distributed Component Object Schemat). Technologie te są licencjonowane poprzez organizację normalizacyjną The Open Group i są implementowane na wielu platformach.

Więcej szczegółów: www.activex.org, www.microsoft.com/activex/
Definicja adsl2+:
Co to jest standard asymetrycznych łączy DSL, na przykład Neostrady. Umożliwia transmisję danych z prędkością około 24 Mb/s, na odległość nie większą niż 2 km activex co to jest.
Definicja Alpha Blending:
Co to jest obróbki grafiki wykorzystywana do obliczania przejrzystości przedmiotów obrazu. Znajduje ona wykorzystanie raczej przy wyświetlaniu obiektów przedstawiających szkło, wodę, jak także płomienie activex definicja.
Definicja AppleTalk Phase 2:
Co to jest rozszerzony schemat sieci internetowej AppleTalk, zaprojektowany poprzez firmę Apple Computer, który obsługuje sporo stref w obrębie jednej sieci i rozszerzone możliwości adresowania activex co znaczy.
Definicja Arkusz Kalkulacyjny:
Co to jest programów komputerowych wykorzystywanych do wykonywania obliczeń na danych liczbowych, wprowadzanych do tak zwany komórek formularza, utworzonych poprzez poziome wiersze i pionowe kolumny. Do komórek activex słownik.
Definicja Alfanumeryczny Lub Alfabetyczno-Numeryczny:
Co to jest termin użytkowany do ciągów znaków złożonych z liter i cyfr activex znaczenie.

Czym jest ActiveX znaczenie w Słownik Internet A .