Definicja ABF lub Above The Fold co oznacza. Czym jest strony w przeglądarce internetowej.

Czy przydatne?

Definicja ABF lub Above The Fold

Co to jest ABF LUB ABOVE THE FOLD część strony internetowej widoczna po załadowaniu się strony w przeglądarce internetowej. Zobaczenie tej części witryny nie wymaga jest przewinięcia niżej – jest widoczna od razu
Definicja AARP:
Co to jest z angielskiego: AppleTalk Address Resolution Protocol) – protokół przyporządkowania adresów w sieciach AppleTalk. Przekształca adresy sieci AppleTalk na adresy sieci Ethernet albo sieci Token ring abf lub above the fold co to jest.
Definicja Adam Rudowski:
Co to jest elektronikę na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W 1991 r. z braćmi Robertem i Rafałem założyli firmę Veracomp, nad którą razem sprawują kontrolę. Jest prezesem zarządu. Veracomp zajmuje się abf lub above the fold definicja.
Definicja Anti-Disasm:
Co to jest crackerowi życie. W zasadzie sprowadza się do uniemożliwienia obejrzenia kodu programu pod debuggerem na przykład przez spakowanie pliku wykonywalnego, odpowiednie ustawienie atrybutów sekcji kodu abf lub above the fold co znaczy.
Definicja Alfanumeryczny Lub Alfabetyczno-Numeryczny:
Co to jest termin użytkowany do ciągów znaków złożonych z liter i cyfr abf lub above the fold słownik.
Definicja Advanced BURN-Proof:
Co to jest technologii BURN-Proof, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer-underrun, a więc błędom opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana prawidłowo, komputer musi zapewnić abf lub above the fold znaczenie.

Czym jest ABF lub Above The Fold znaczenie w Słownik Internet A .