Definicja ABF lub Above The Fold co oznacza. Czym jest strony w przeglądarce internetowej.

Czy przydatne?

Definicja ABF lub Above The Fold

Co to jest ABF LUB ABOVE THE FOLD część strony internetowej widoczna po załadowaniu się strony w przeglądarce internetowej. Zobaczenie tej części witryny nie wymaga jest przewinięcia niżej – jest widoczna od razu
Definicja Annonymous:
Co to jest konto pozwalające na przyłączenie się na serwer udostępniający między innymi serwer FTP. Dlatego masz sposobność korzystania z zasobów serwera nie posiadając na nim własnego konta (zobacz login abf lub above the fold co znaczy.
Definicja Anti-Debug:
Co to jest polegająca na umieszczeniu w kodzie programu dyrektyw odpowiadających za wykrycie aktywnego debuggera i powodujących niedopuszczenie do uruchomienia aplikacji w jego towarzystwie, co uniemożliwi abf lub above the fold krzyżówka.
Definicja ARITMA:
Co to jest była spółka czechosłowacka zajmująca się produkcją maszyn licząco-analitycznych i sprzętu komputerowego abf lub above the fold co to jest.
Definicja Aktywny Pulpit:
Co to jest Active desktop) – technologia wymyślona poprzez Microsoft do Windows 9x i Windows NT. Pozwalająca zintegrować komputer pracujący pod kontrolą mechanizmu Windows z siecią Internet. Czynny pulpit abf lub above the fold słownik.
Definicja adsl2+:
Co to jest standard asymetrycznych łączy DSL, na przykład Neostrady. Umożliwia transmisję danych z prędkością około 24 Mb/s, na odległość nie większą niż 2 km abf lub above the fold czym jest.

Czym jest ABF lub Above The Fold znaczenie w Słownik Internet A .