Definicja ABDL co oznacza. Czym jest z angielskiego: Automatic Binary Data Link) – automatyczny.

Czy przydatne?

Definicja Abdl

Co to jest ABDL (z angielskiego: Automatic Binary Data Link) – automatyczny kanał przesyłania danych binarnych
Definicja ASCII:
Co to jest angielskiego: American Standard Code for Information Interchange) przygotowany poprzez amerykański instytut ANSI standard zapisu znaków dzięki 7-bitowego kodu przyporządkowującego liczby z zakresu 0 abdl co to jest.
Definicja Audio-Track:
Co to jest ścieżka dźwiękowa w grze albo programie nagrana tak, jak na normalnym kompakcie z muzyką. Audio-tracki możemy więc odsłuchiwać nawet dzięki czytników CD w wieżach muzycznych. 2. – audiotrackami abdl definicja.
Definicja ActiveX:
Co to jest ACTIVE eXchange – czynna zamiana) – ogólny termin określający technologie spółki Microsoft rozszerzające możliwości języka HTML i pozwalające na projektantom tworzenie interakcyjnej zawartości dla abdl co znaczy.
Definicja AP, Access Point, Punkt Dostępowy Lub WLAN-AP:
Co to jest użytkowane w bezprzewodowych sieciach typu WLAN, wykorzystywane do powiększenia zasięgu transmisji danych i do łączenia bezprzewodowej struktury sieci WLAN z jej kablowym przykładem – Ethernetem abdl słownik.
Definicja ARITMA:
Co to jest była spółka czechosłowacka zajmująca się produkcją maszyn licząco-analitycznych i sprzętu komputerowego abdl znaczenie.

Czym jest ABDL znaczenie w Słownik Internet A .