Definicja AAR co oznacza. Czym jest użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczny wybór.

Czy przydatne?

Definicja Aar

Co to jest AAR (z angielskiego: Automatic Alternative Routing) – termin użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczny wybór alternatywnej trasy połączenia przy dużej zajętości linii bezpośredniej
Definicja Anti-Debug:
Co to jest polegająca na umieszczeniu w kodzie programu dyrektyw odpowiadających za wykrycie aktywnego debuggera i powodujących niedopuszczenie do uruchomienia aplikacji w jego towarzystwie, co uniemożliwi aar co to jest.
Definicja Akcelerator Grafiki:
Co to jest prawdziwymi akceleratorami są karty spółki 3DFX. Dlaczego? Prawdziwy akcelerator nie jest samodzielną kartą grafiki, ale tylko takim dodatkiem – działa tylko wtedy, gdy w komputerze jest zwyczajna aar definicja.
Definicja All-In-One Lub AIO:
Co to jest wszystko w jednym) – określeniem All-in-one a więc Wszystko-w-jednym ustala się urządzenia wielofunkcyjne, które mogą pełnić więcej niż jedną funkcję, które łącza funkcje kilku urządzeń, np aar co znaczy.
Definicja Acer:
Co to jest Acer powstał w roku 1976 i aktualnie znajduje się w pierwszej trójce międzynarodowych producentów komputerów PC, serwerów, notebooków i urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych. Acer aar słownik.
Definicja ARQ:
Co to jest Automatic Repeat reQuest) – żądanie ponownego przesłania, termin określający funkcję modemu polegającą na tym, iż modem rozpoznaje uszkodzone dane i żąda ponownego ich przesłania. Funkcja ta działa w aar znaczenie.

Czym jest AAR znaczenie w Słownik Internet A .