Definicja AAL lub ATM Adaptation Layer co oznacza. Czym jest do AAL5), zgrupowane w trzy podwarstwy.

Czy przydatne?

Definicja AAL lub ATM Adaptation Layer

Co to jest AAL LUB ATM ADAPTATION LAYER warstwa adaptacyjna mieszcząca protokoły sieci ATM (od AAL1 do AAL5), zgrupowane w trzy podwarstwy: zbieżności, adaptacji i segmentacji. AAL realizuje typowe funkcje składania i segmentacji i wykrywania i reagowania na błędy transmisji wspólnie z rozpoznawaniem zgubionych albo niesekwencyjnych pakietów
Definicja ActiveX:
Co to jest ACTIVE eXchange – czynna zamiana) – ogólny termin określający technologie spółki Microsoft rozszerzające możliwości języka HTML i pozwalające na projektantom tworzenie interakcyjnej zawartości dla aal lub atm adaptation layer co znaczy.
Definicja ASCII:
Co to jest angielskiego: American Standard Code for Information Interchange) przygotowany poprzez amerykański instytut ANSI standard zapisu znaków dzięki 7-bitowego kodu przyporządkowującego liczby z zakresu 0 aal lub atm adaptation layer krzyżówka.
Definicja Ada:
Co to jest programowania wysokiego poziomu, przygotowany w latach 1975-81 na zlecenie Departamentu Obrony USA. Poświęcony był do tworzenia sporych mechanizmów informatycznych, w szczególności takich, gdzie w aal lub atm adaptation layer co to jest.
Definicja Alt.2600:
Co to jest ekipa dyskusyjna założona poprzez Emmanuela Goldsteina (redaktora 2600 Magazine), poświęcona dyskusjom na tematy poruszane w piśmie. Miejsce spotkań phreakerów z całego świata aal lub atm adaptation layer słownik.
Definicja Architektura:
Co to jest opis ogólnej budowy i funkcjonowania sprzętu i oprogramowania aal lub atm adaptation layer czym jest.

Czym jest AAL lub ATM Adaptation Layer znaczenie w Słownik Internet A .