Definicja AAE co oznacza. Czym jest użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczne.

Czy przydatne?

Definicja Aae

Co to jest AAE (z angielskiego: Automatic Answering Equipment) – termin użytkowany w telekomunikacji, oznaczający automatyczne urządzenie odpowiadające, na przykład automatyczną sekretarkę. Zobacz także: Automatic Answer
Definicja Auto:
Co to jest z angielskiego: Automatic) 1. – ustawienia automatyczne albo domyślne. Zobacz także default. 2. – w grach wyścigowych opcja włączająca automatyczną skrzynię biegów aae co to jest.
Definicja Avivo:
Co to jest stworzona poprzez firmę ATI odpowiedzialna za obróbkę obrazu i kompresję plików multimedialnych w kartach graficznych. Ma zapewnić użytkownikowi idealne wrażenia przy oglądaniu filmów we wszystkich aae definicja.
Definicja Alias:
Co to jest alias – skrót, zamiennik, nazwa zastępcza, pseud.) – alias pocztowy to alternatywny adres dla konta e-mail, może zastępować długą albo trudną nazwę. Zamiast więc długiego adresu anna.kowalska@spółka aae co znaczy.
Definicja Advanced BURN-Proof:
Co to jest technologii BURN-Proof, która ma za zadanie zapobiec błędom typu buffer-underrun, a więc błędom opróżnienia bufora. Jak wiadomo, by płyta mogła być zapisana prawidłowo, komputer musi zapewnić aae słownik.
Definicja AGP PRO:
Co to jest Accelerated Graphics Port Professional – profesjonalny przyspieszony port grafiki) – nowa wersja gniazda rozszerzeń AGP przeznaczoną do profesjonalnych kart graficznych, które zużywają spore ilości aae znaczenie.

Czym jest AAE znaczenie w Słownik Internet A .