Definicja AACS co oznacza. Czym jest mechanizm zabezpieczania zawartości krążków HD DVD i Blu-ray.

Czy przydatne?

Definicja Aacs

Co to jest AACS (z angielskiego: Advanced Access Content Mechanizm) – mechanizm zabezpieczania zawartości krążków HD DVD i Blu-ray przed kopiowaniem. Klient kupuje krążek z zaszyfrowaną zawartością i danymi AACS, które umożliwią odtworzenie tylko tej płyty.
Chociaż zabezpieczenie AACS dla płyt HD-DVD zostało złamane. Kod hexadecymalny pozwalający na złamanie zabezpieczenia formatu brzmiał 09 F9 11 02 9D 74 E3 5B D8 41 56 C5 63 56 88 C0
Definicja Analiza Behawioralna:
Co to jest programów – każdy uruchamiany program jest umieszczany w wyizolowanym obszarze pamięci zwanym piaskownicą (z angielskiego: sandbox), w dalszym ciągu jest on obserwowany. Jeżeli jego zachowanie aacs co znaczy.
Definicja ActiveX:
Co to jest ACTIVE eXchange – czynna zamiana) – ogólny termin określający technologie spółki Microsoft rozszerzające możliwości języka HTML i pozwalające na projektantom tworzenie interakcyjnej zawartości dla aacs krzyżówka.
Definicja Administrator Lub Admin:
Co to jest konto w systemie operacyjnym, który jest odpowiedzialny za nadzór pracy komputera albo sieci i za konfigurację i prawidłowe działanie oprogramowania i sprzętu. Administrator jako jednyny ma pełny aacs co to jest.
Definicja Automatic Answer:
Co to jest automatyczna reakcja modemu na zgłoszenie telefoniczne. Zobacz AAE aacs słownik.
Definicja Aktualizacja:
Co to jest utrzymywanie aktualnego stanu danych przez wymianę albo uzupełnianie starego stanu. Synonimem aktualizacji jest update aacs czym jest.

Czym jest AACS znaczenie w Słownik Internet A .