Słownik LINIA FAZOWA co to znaczy? Słownik w takich samych fazach w fali dwuwymiarowej. Jeżeli na.

Czy przydatne?

Co to jest Fazowa Linia

Definicja z ang. LINE PHASE, z niem. LINE PHASE.

Co to znaczy LINIA FAZOWA: miejsce geometryczne punktów drgających w takich samych fazach w fali dwuwymiarowej. Jeżeli na powierzchni jednorodnej cieczy pobudzimy do drgań harmonicznych cząsteczkę A, to i sąsiednie cząsteczki zaczynają drgać i po powierzchni cieczy rozchodzi się fala w formie współśrodkowych okręgów. Cząsteczki znajdujące się na tych okręgach mają jednakowe etapy drgania. Okręgi te są l.f. (liniami stałej etapy), a fala nazywa się kołową albo kolistą
Definicja LICZBA FALOWA:
Co to jest zobacz RÓWNANIE FALI linia fazowa co znaczy.
Definicja LASER:
Co to jest przechodzi ze stanu wzbudzonego o energii E2 do stanu o niższej energii E1, to różnica energii E zostanie wyemitowana w formie fotonu, którego częstotliwość ustala wzór: Jeśli elektrony w układzie linia fazowa krzyżówka.
Definicja LICZNIK GEIGERA:
Co to jest urządzenie wykorzystywane do rejestracji liczby cząstek jonizujących. Przejście każdej jonizującej cząstki (z wyjątkiem jej energii) skutkuje w konsekwencji jonizacji lawinowej jednakowy bodziec linia fazowa co to jest.
Definicja LICZNIKI SCYNTYLACYJNE.:
Co to jest jądrowe padające na substancję zwaną scyntylatorem wywołuje emisję błysków świetlnych, zwanych scyntylacjami. Błyski te były obserwowane początkowo wizualnie, a aktualnie dzięki fotopowielaczy linia fazowa słownik.
Definicja ŁĄCZENIE INDUKCYJNOŚCI:
Co to jest uzyskać różne wartości współczynnika indukcji własnej (indukcyjności), mając do dyspozycji cewki indukcyjne ( cewka indukcyjna) o różnych wartościach indukcyjności; można łączyć te cewki szeregowo linia fazowa czym jest.

Czym jest LINIA FAZOWA znaczenie w Słownik fizyka L .