Słownik LINIA FAZOWA co to znaczy? Słownik w takich samych fazach w fali dwuwymiarowej. Jeżeli na.

Czy przydatne?

Co to jest Fazowa Linia

Definicja z ang. LINE PHASE, z niem. LINE PHASE.

Co to znaczy LINIA FAZOWA: miejsce geometryczne punktów drgających w takich samych fazach w fali dwuwymiarowej. Jeżeli na powierzchni jednorodnej cieczy pobudzimy do drgań harmonicznych cząsteczkę A, to i sąsiednie cząsteczki zaczynają drgać i po powierzchni cieczy rozchodzi się fala w formie współśrodkowych okręgów. Cząsteczki znajdujące się na tych okręgach mają jednakowe etapy drgania. Okręgi te są l.f. (liniami stałej etapy), a fala nazywa się kołową albo kolistą
Definicja LICZNIK PROPORCJONALNY:
Co to jest zobacz LICZNIKI JONIZACYJNE PROMIENIOWANIA linia fazowa co to jest.
Definicja ŁĄCZENIE OPORÓW.:
Co to jest obwód elektryczny można łączyć szeregowo albo równolegle. Różne połączenia oporników stosuje się w celu uzyskania różnych wartości oporu elektrycznego, jak także w celu ograniczenia mocy wydzielanej linia fazowa definicja.
Definicja LEPKOŚĆ.:
Co to jest poruszające się w płynie doznaje siły oporu (hamującej) dlatego, iż warstwy płynu przylegające do ciała będącego w ruchu pociągają za sobą warstwy sąsiednie. Jeżeli ciałem poruszającym się w ośrodku linia fazowa co znaczy.
Definicja ŁADUNEK PRÓBNY:
Co to jest przedmiot, obdarzony niewielkim ładunkiem dodatnim. Ł.p. stanowi swego rodzaju sondę pozwalającą określić fundamentalne wielkości charakteryzujące pole elektromagnetyczne. Przyjęcie koncepcji linia fazowa słownik.
Definicja LED:
Co to jest zobacz DIODA ELEKTROLUMINESCENCYJNA linia fazowa znaczenie.

Czym jest LINIA FAZOWA znaczenie w Słownik fizyka L .