Słownik HIGROMETR ELEKTROLITYCZNY. co to znaczy? Słownik się na zmian oporu elektrycznego.

Czy przydatne?

Co to jest Elektrolityczny Higrometr

Definicja z ang. HYGROMETER electrolytic., z niem. elektrolytische Hygrometer..

Co to znaczy HIGROMETR ELEKTROLITYCZNY.: Wilgotność jest wyznaczana opierając się na zmian oporu elektrycznego substancji higroskopijnych, zazwyczaj elektrolitów
Definicja HIGROMETR ABSORPCYJNY.:
Co to jest objętości V przepuszcza się poprzez substancję higroskopijną (absorbującą wilgoć). Masę pary wodnej (mw) wyznacza się z przyrostu masy substancji higroskopijnej. Wilgotność bezwzględną oblicza się ze higrometr elektrolityczny. co to jest.
Definicja HIGROMETRIA:
Co to jest metodyka pomiarów wilgotności powietrza (i innych gazów). Fundamentalne przyrządy pomiarowe: higrometr absorpcyjny, higrometr kondensacyjny, higrometr elektrolityczny, higrometr włosowy, psychrometr higrometr elektrolityczny. definicja.
Definicja HIPERDŹWIĘKI:
Co to jest zobacz AKUSTYKA higrometr elektrolityczny. co znaczy.
Definicja HEISENBERG WERNER:
Co to jest XII 1901 Würzburg - 1 II 1976 Monachium). Uczeń Maxa Plancka i Nielsa Bohra. Od 1927 wykładał jako prof. w Niemczech, USA, Japonii i innych państwach. Był współtwórcą mechaniki kwantowej. W 1927 higrometr elektrolityczny. słownik.
Definicja HIGROMETR WŁOSOWY.:
Co to jest reagującym na zmiany wilgotności względnej powietrza jest naciągnięty, odtłuszczony włos ludzki. Włos skraca się, gdy wilgotność maleje, wydłuża się, gdy wilgotność rośnie. Zmiany długości włosa są higrometr elektrolityczny. znaczenie.

Czym jest HIGROMETR ELEKTROLITYCZNY znaczenie w Słownik fizyka H .