Słownik FAZA (TERMODYNAMICZNA) co to znaczy? Słownik mających jednakowy skład chemiczny i.

Czy przydatne?

Co to jest Termodynamiczna Faza

Definicja z ang. PHASE (thermodynamic), z niem. PHASE (Thermodynamik).

Co to znaczy FAZA (TERMODYNAMICZNA): zestaw wszystkich części układu mających jednakowy skład chemiczny i znajdujących się w jednakowym stanie termodynamicznym, na przykład etap gazowa, ciekła, stała
Definicja FALE DE BROGLIE´A.:
Co to jest francuski L.V. de Broglie wysunął hipotezę, iż każdej cząstce posiadającej pęd p można przypisać falę o długości h - stała Plancka. Wzór ten stosuje się do cząstek o masie spoczynkowej mo ≠ 0, jak i faza (termodynamiczna) co znaczy.
Definicja FALA AKUSTYCZNA:
Co to jest zobacz FALE MECHANICZNE faza (termodynamiczna) krzyżówka.
Definicja FIZYKA KWANTOWA:
Co to jest fizyki klasycznej i zawiera prawa klasyczne jako własne przypadki specjalne. F.k. rozszerza zakres stosowalności praw fizyki na sytuacja małych rozmiarów. Jest więc fizyką mikroświata. Podstawową faza (termodynamiczna) co to jest.
Definicja FULLERENY:
Co to jest alotropowa węgla, prócz diamentu i grafitu. F. są strukturami trójwymiarowymi przypominającymi klatki, wewnątrz puste. W najwyższym stopniu stabilnym symetrycznym f. jest cząsteczka C60, o kształcie faza (termodynamiczna) słownik.
Definicja FM:
Co to jest częstotliwości (z angielskiego: freQuency modulation). Sposób przekazywania informacji przy udziale (ultrakrótkich) fal radiowych polegająca na tym, iż sygnał o częstotliwości akustycznej nałożony na faza (termodynamiczna) czym jest.

Czym jest FAZA (TERMODYNAMICZNA znaczenie w Słownik fizyka F .