Słownik ECHO co to znaczy? Słownik wywołane odbiciem fali dźwiękowej od przeszkody (ściany, skraju.

Czy przydatne?

Co to jest Echo

Definicja z ang. ECHO, z niem. ECHO.

Co to znaczy ECHO: powtórzenie impulsu dźwiękowego wywołane odbiciem fali dźwiękowej od przeszkody (ściany, skraju lasu i tym podobne)
Definicja EMISJA POLOWA:
Co to jest zobacz EMISJA ELEKTRONÓW echo co znaczy.
Definicja ELEKTRONIKA:
Co to jest zajmująca się emisją elektronów z przewodników i półprzewodników, sterowaniem prądami elektronowymi płynącymi w próżni, gazach i półprzewodnikach i konstrukcją różnego typu urządzeń elektronicznych echo krzyżówka.
Definicja EFEKT TUNELOWY:
Co to jest z falowymi właściwościami poruszających się cząstek, opierające na przenikaniu poprzez barierę energetyczną o energii potencjalnej U0 cząstek o całkowitej energii mniejszej od wysokości bariery echo co to jest.
Definicja ELEKTROFOR:
Co to jest pozwalające na uzyskanie względnie dużego ładunku elektrycznego dzięki zjawisku indukcji elektrostatycznej. Złożona jest z płyty dielektrycznej, którą można naelektryzować poprzez tarcie i metalowego echo słownik.
Definicja ENERGIA JONIZACJI:
Co to jest trzeba dostarczyć elektronowi, aby został wyrzucony poza obręb atomu. Wg teorii Bohra atomu wodoru e.j. elektronu w stanie fundamentalnym wynosi 13,6 eV. W stanach wzbudzonych e.j. jest mniejsza echo czym jest.

Czym jest ECHO znaczenie w Słownik fizyka E .