Słownik DUDNIENIA co to znaczy? Słownik różniących się częstotliwościach. Jeżeli dodać do siebie.

Czy przydatne?

Co to jest Dudnienia

Definicja z ang. rumble, z niem. Rumpeln.

Co to znaczy DUDNIENIA: rezultat superpozycji fal o nieznacznie różniących się częstotliwościach. Jeżeli dodać do siebie dwa drgania: otrzymujemy drganie wypadkowe opisane równaniem: Otrzymuje się drganie wypadkowe o częstotliwości kołowej równej średniej arytmetycznej częstotliwości drgań składowych i o amplitudzie B, która wymienia się bez pośpiechu od wartości 2A do wartości -2A
Definicja DOZYMETRIA:
Co to jest jądrowej zajmujący się badaniem aktywności źródeł promieniotwórczych, dawek promieniowania. D. pozwala ocenić rozmiar biologicznych skutków promieniowania jądrowego. W d. używa się następujących dudnienia co znaczy.
Definicja DATOWANIE PROMIENIOTWÓRCZE:
Co to jest wieku skał i szczątków organicznych wykorzystująca prawa rozpadu promieniotwórczego. - Sposób IZOTOPU WĘGLA 14C - jest używana do określania wieku szczątków organicznych. Węgiel 14C powstaje stale w dudnienia krzyżówka.
Definicja DEUTER (D Lub ):
Co to jest wodoru o liczbie masowej A = 2, zwany ciężkim wodorem. W wodzie morskiej występuje w ilości 1 atom D na 5000 atomów H. Jądro d., deuteron jest najprostszym, złożonym z protonów i neutronów nuklidem dudnienia co to jest.
Definicja DC:
Co to jest angielskojęzyczny skrót oznaczający prąd stały (direct current dudnienia słownik.
Definicja DOŚWIADCZENIE RUTHERFORDA.:
Co to jest badano rozpraszanie cząstek α na cienkich foliach F (0,4 µm): Au, Pt, Ag, Al... Źródłem cząstek była sól uranowa U. Cząstki odchylone pod kątem φ uderzają w scyntylator S, powodując w nim rozbłyski dudnienia czym jest.

Czym jest DUDNIENIA znaczenie w Słownik fizyka D .