Słownik DECYBEL co to znaczy? Słownik zobacz GŁOŚNOŚĆ DŹWIĘKU. Definicja Decybel znaczenie.

Czy przydatne?

Co to jest Decybel

Definicja z ang. DECIBEL, z niem. Dezibel.

Co to znaczy DECYBEL: zobacz GŁOŚNOŚĆ DŹWIĘKU
Definicja DYNAMOMETR:
Co to jest wielkości działającej siły. Zasada działania d. bazuje na liniowej zależności odkształcenia sprężystego od wartości działającej siły (prawo Hooke´a). Elementem odkształcanym w d. jest przeważnie decybel co znaczy.
Definicja DIPOL MAGNETYCZNY.:
Co to jest magnes sztabkowy i zamknięty obwód z prądem stanowią d.m. Układ nazywa się d.m., jeżeli umieszczony w polu magnetycznym B doznaje działania momentu skręcającego gdzie to okres dipolowy magnetyczny decybel krzyżówka.
Definicja DYFUZJA:
Co to jest udziału czynników zewnętrznych, wyrównywanie się składu. W mieszaninie gazów powodem d. jest różnica stężeń poszczególnych składników. Mechanizm d. prowadzi do wyrównywania stężeń. W gazie decybel co to jest.
Definicja DIAGRAM (WYKRES) FAZOWY:
Co to jest fazowej we współrzędnych p T (ciśnienie - temp.) pomiędzy poszczególnymi etapami. Diagram fazowy dla substancji zwiększającej objętość w trakcie topnienia TA - krzywa równowagi etapy stałej i gazowej decybel słownik.
Definicja DETEKTORY PROMIENIOWANIA JĄDROWEGO:
Co to jest wykorzystywane do rejestracji, wykrywania, mierzenia energii cząstek i jąder emitowanych wskutek przemian α, β, γ i reakcji jądrowych. Do detekcji wykorzystuje się zjawiska występujące przy przejściu decybel czym jest.

Czym jest DECYBEL znaczenie w Słownik fizyka D .