Słownik BARN co to znaczy? Słownik zobacz PRZEKRÓJ Aktywny. Definicja Barn znaczenie.

Czy przydatne?

Co to jest Barn

Definicja z ang. BARN, z niem. STALL.

Co to znaczy BARN: zobacz PRZEKRÓJ Aktywny
Definicja BĄK:
Co to jest bąkiem symetrycznym jest wirująca figura sztywna, której współczynniki bezwładności spełniają warunek: ( kluczowe osie bezwładności). Jeżeli Ix = Iy = Iz, b. nazywa się bąkiem kulistym barn co znaczy.
Definicja BRYŁA SZTYWNA:
Co to jest odległość pomiędzy dwoma jej punktami materialnymi nie wymienia się pomimo działania dowolnie sporych sił. Innymi słowami, b.sz. nie ulega odkształceniom pod wpływem dowolnie sporych sił. Z powyższej barn krzyżówka.
Definicja BOCZNIK:
Co to jest równolegle do zacisków amperomierza w celu zmiany jego zakresu pomiarowego. Natężenie prądu IA płynącego poprzez amperomierz stanowi część mierzonego natężenia prądu I, pozostała część Ib przepływa barn co to jest.
Definicja BATERIA:
Co to jest układ złożony z wielu przedmiotów. Przeważnie łączy się w baterie ogniwa galwaniczne, akumulatory i kondensatory barn słownik.
Definicja BUTELKA LEJDEJSKA:
Co to jest którego okładki zrobione są z folii metalowej naklejonej na zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnię naczynia szklanego. W połowie XIX wieku Pieterowi van Musschenbroekowi w Lejdzie i Ewaldowi Jurgenowi barn czym jest.

Czym jest BARN znaczenie w Słownik fizyka B .