Słownik ANTENA co to znaczy? Słownik w otaczającą przestrzeń (antena nadawcza) albo do odbioru fal.

Czy przydatne?

Co to jest Antena

Definicja z ang. ANTENNA, z niem. ANTENNE.

Co to znaczy ANTENA: urządzenie wykorzystywane do wysyłania w otaczającą przestrzeń (antena nadawcza) albo do odbioru fal elektromagnetycznych (antena odbiorcza). Po raz pierwszy zastosował antenę, w formie długiego przewodzącego pręta, A.S. Popow w 1895 roku
Definicja AC:
Co to jest angielskojęzyczny skrót oznaczający prąd zmienny (alternating current antena co znaczy.
Definicja ATMOSFERA:
Co to jest otaczająca planetę i utrzymywana poprzez nią dzięki oddziaływaniu grawitacyjnemu. Kluczowymi składnikami a. ziemskiej są azot i tlen. Zawartość lekkich gazów, takich jak wodór i hel jest znikoma antena krzyżówka.
Definicja ABERRACJA ŚWIATŁA (A. ASTRONOMICZNA):
Co to jest ruchem orbitalnym Ziemi i skończoną (jednakże bardzo sporą) wartością prędkości rozchodzenia się światła. W 1725 r. J. Bradley, prowadząc pomiary pozornych położeń gwiazd stałych, stwierdził, iż antena co to jest.
Definicja AMPÉRE´A PRAWO:
Co to jest cyrkulacja, całka okrężna) wektora pola magnetycznego wzdłuż dowolnej krzywej zamkniętej jest proporcjonalne do natężenia prądu elektrycznego płynącego poprzez wnętrze tej krzywej. W przybliżeniu antena słownik.
Definicja ATMOSFERA TECHNICZNA:
Co to jest jednostka ciśnienia w statycznym (ciężarowym) układzie jednostek (kG, cm, s). Inne zależności: 1at = 736 mmHg = 0,981 bar 1 Tor ≡ 1 mmHg antena czym jest.

Czym jest ANTENA znaczenie w Słownik fizyka A .