Słownik GTC - Good Till Cancelled co to jest? Definicja dealerowi w celu sprzedaży/zakupu po.

Czy przydatne?

Definicja GTC - Good Till Cancelled

Co to znaczy GTC - GOOD TILL CANCELLED: GTC - odmiennie istotne do odwołania - zamówienie zlecone dealerowi w celu sprzedaży/zakupu po ustalonej cenie, istotne aż do momentu odwołania zamówienia

Definicja Gwarancja Spłaty Kredytu:
Co to jest kredytu - bazuje na zobligowaniu się bank gwarantującygo wobec innego banku do spłaty kredytu ze wszystkimi jego kosztami w razie nie wywiązania się zleceniodawcy z warunków umowy kredytowej gtc - good till cancelled co znaczy.
Definicja Grace Period:
Co to jest Grace period - to jest moment odroczenia (karencji) rozpoczęcia spłaty kredytu gtc - good till cancelled krzyżówka.
Definicja Gwarant:
Co to jest Gwarant - osoba, która daje gwarancję, odmiennie nazywana poręczycielem gtc - good till cancelled co to jest.
Definicja Gwarancja Bankowa:
Co to jest Gwarancja bankowa - gwarancja udzielana jest poprzez bank w formie umowy. Bazuje ona na spłacie zobowiązań poprzez zleceniodawcę gwarancji gtc - good till cancelled słownik.
Definicja Główny Kredytobiorca:
Co to jest kredytobiorca – to jest zazwyczaj ustalenie dla osoby, której dochody stanowią powyżej 50% dochodów wszystkich kredytobiorców przystępujących do kredytu. Dla banków stosujących to ustalenie wiek gtc - good till cancelled czym jest.

Czym jest GTC - Good Till Cancelled znaczenie w Słownik G .