Czym jest Transfer definicja? Słownik throughput) - w telekomunikacji i informatyce max. liczba.

Czy przydatne?

Definicja Transfer

Co to znaczy TRANSFER: możliwa liczba danych do przesłania(z angielskiego: throughput) - w telekomunikacji i informatyce max. liczba danych mierzona w bitach jaka może być przesyłana poprzez dany kanał telekomunikacyjny albo łącze w jednostce czasu np. sekundach albo miesiącach. To jest sposobność obciążeniałacza w danym odcinky czasowmym. W ofercie hostingu Webszok.net transfer jest podawany dla serwerów w jednostce MB/miesiąc
Definicja Backup:
Co to jest zapasowa to zapis danych w bezpieczne miejsce zwykle inne niż dane źródłowe i w bezpiecznym formacie łatwym do archiwizacji danych. Istnieje sporo możliwości archiwizacji danych, przez dawniej transfer co znaczy.
Definicja AJAX:
Co to jest JavaScript and XML) - asynchroniczny JavaScript i XML; termin określający nowe podejście do zastosowania dotychczasowych technologii wspólnie, włączając w to: HTML albo XHTML. Gdy technologie te transfer krzyżówka.
Definicja Forward:
Co to jest Przekierowanie) to usługa poczty internetowej przeważnie pomagająca na zmianie adresata poczty przez przekazanie dalej listu e-mail. Usługa forward włączana jest na stałe w panelu administracyjnym transfer co to jest.
Definicja FTP:
Co to jest File Transfer Protocol) Protokół Transmisji Plików typu klient-serwer. Umożliwia obustronne przesyłanie plików (z i na serwer) przez protokół TCP/IP. FTP może działać w dwóch trybach a więc pasywnym transfer słownik.
Definicja Presell Pages:
Co to jest o wyselekcjonowanej i starannie moderowanej treści, mający za zadanie wspomaganie pozycjonowania witryn przez sukces SEO dopalacza. Pomysł powstał wychodząc z założenia ze Google efektywnie transfer czym jest.

Czym jest Transfer znaczenie w Słownik pojęć internetowych .